Н, П и С - поправни термин
Први колоквијум
У петак, 26. јуна у рачунарском центру биће организовано још једно полагање првог колоквијума, на које могу изаћи сви студенти Новинарства, Политикологије и Социјалне политике и социјалног рада, без обзира на то да ли су већ излазили на први колоквијум ове школске године, било у редовном или у поправном термину. Потребно је пријавити се за полагање овде. До краја ове школске године неће бити организован још неки термин за полагање првог колоквијума за студенте Новинарства и Политикологије.
Други колоквијум
У петак 26. јуна у 16 часова у слушаоници 1 биће организовано још једно полагање другог колоквијума, на које могу изаћи сви студенти Новинарства и Социјалне политике и социјалног рада, без обзира на то да ли су већ излазили на други колоквијум ове школске године, било у редовном или у поправном термину. До краја ове школске године неће бити организован још неки термин за полагање другог колоквијума за студенте Новинарства и Социјалне политике и социјалног рада.
Студенти који положе предиспитне обавезе у овом термину моћи ће да полажу испит у јунском испитном року.